HomeΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΞεκίνησε με νίκη στην SL2 ο Τηλυκράτης Λευκάδας

Ξεκίνησε με νίκη στην SL2 ο Τηλυκράτης Λευκάδας

Ο Τηλυκράτης Λευκάδας νίκησε το Αιγάλεω με 1-0 για την πρώτη αγωνιστική της Super League 2. Οι δύο ομάδες έδειξαν καλά στοιχεία από την αρχή του αγώνα, κάνοντας ευκαιρίες, με το σκορ του πρώτου ημιχρόνου να είναι 0-0.

Ηταν ανταγωνιστικές και στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Τηλυκράτη να ανοίγει το σκορ στο 87′ λεπτό με τον Κοκόρη. Ο Τηλυκράτης Λευκάδας νίκησε το Αιγάλεω με 1-0.

Τηλυκράτης Λευκάδας (Παντζιαράς): Παρδαλός, Γιαννιώτης, Ανδρέου, Κωστόπουλος, Ρίζος, Τόσκα, Ζδράβος, Τεγούσης, Νιφορόπουλος, Κόκκορης, Γκουντρουμπής.

Αιγάλεω (Τζουγκάνοβιτς): Κατσιμήτρος, Τάμπας, Παυλάκης, Ζιούλης, Θεολόγου, Μπάμπης, Νταβιώτης, Μπάλλας, Σταμένκοβιτς, Ναζίμ, Βάρκας.